Skříňový trezor TSS 90 MLG
Fotografie se může lišit podle vybraného rozměru a zámku.
Výrobce: Safetronics
Kód: C-03
Dostupnost: 4-6 týdnů
Doprava:755 Kč Není v ceně
Doporučená cena: 34 990 Kč
Sleva -1% ušetříte 350 Kč
34 640 Kč včetně DPH
28 628 Kč bez DPH
Možnosti trezoru, příslušenství, poptávka
Servis a zaškolení
Je samozřejmostí, že našim zákazníkům poskytujeme plný záruční i pozáruční servis. Taktéž Vás rádi naučíme zacházet s Vašim trezorem.
K trezoru Vám zajistíme
| Vnější rozměry (mm) | Vnitřní rozměry (mm) | Hmotnost (kg) | Objem (l) | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| V | Š | H | V | Š | H | ||
| 900 | 600 | 435 | 860 | 560 | 345 | 145 | 166 |
Popis
Skříňový trezor TSS 90 MLG
CERTIFIKACE
I. bezpečnostní třída dle ČSN EN 1143-1
stupeň 3 (dříve Tajné) dle klasifikace Národního bezpečnostního úřadu
Zámek
- mechanický kombinační trezorový zámek značky Sargent&Greenleaf certifikovaný do třídy B dle EN 1300
- zároveň je osazen také mechanický trezorový zámek značky Mauer ovládaný klíčem (2 ks klíčů v ceně)
- zámek Mauer je certifikovaný do třídy A dle EN 1300
- pro otevření trezoru je nutné odemknout oba zámky, nejprve zadat kód a poté odemknout klíčem
- případně je možno dočasně zamykat pouze klíčem, samostatné uzamčení jen kódovým zámkem ale možné není
- číselná růžice mechanického kombinačního zámku je vyrobena z tlakové litiny bez jakýchkoli plastových komponent
Výbava
- standardně dodávános 1 policí a vnitřní uzamykatelnou schránkou
- police je výjimatelnáavýškově stavitelnápo cca 3 cm
- další police je možné později také dokoupit
Kotevní otvory
- v zadní stěně pro kotvení ke zdi 2 otvory o průměru 13 mm
- ve dně pro kotvení k podlaze 2 otvory o průměru 13 mm
- dolní 2 kotevní otvory jsou zapuštěné a opatřené krytkami
Základním barevným provedením jeantracit(tmavě šedá).
Doplňkové informace
- úhel otevření dveří 90°
- dolní hrana dveří cca 3 cm nad podložkou
Parametry
| Certifikát | bezpečnostní třída I (ČSN EN 1143-1) |
|---|---|
| Certifikace dle NBÚ | Tajné |
| Hotovost do | 500000 Kč |
| Výška | 900 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Vnitřní rozměry | 860x560x345 (VxŠxH) mm |
| Hmotnost | 145 Kg |
| Použití | Na dokumenty, zbraně |
| Zámek | mechanický kombinační zámek (MC) a trezorový zámek na klíč (KL) |
| Police | 1 Ks |
| Vnitřní schránka | 1 Ks |
| Barva | tmavě šedá |
| Objem | 166 l |
| Úložná hodnota do | 500000 Kč |
Varianty produktu
| Model | Vnější rozměry (mm) | Vnitřní rozměry (mm) | Váha (kg) | Objem (l) | Certifikace | Zámek | Cena s DPH | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| v | š | h | v | š | h | ||||||
| TSS 125 M | 1250 | 600 | 435 | 1210 | 560 | 345 | 180 | 234 | I BT | na klíč | 34 640 Kč |
| TSS 125 ME | 1250 | 600 | 435 | 1210 | 560 | 345 | 180 | 234 | I BT | elektronický | 40 580 Kč |
| TSS 125 MLG | 1250 | 600 | 435 | 1210 | 560 | 345 | 180 | 234 | I BT | mechanický kombinační zámek (MC) a na klíč | 39 590 Kč |
| TSS 160 M | 1600 | 600 | 435 | 1560 | 560 | 345 | 235 | 301 | I BT | na klíč | 43 253 Kč |
| TSS 160 M/K3 | 1600 | 600 | 435 | 1560 | 560 | 345 | 235 | 301 | I BT | na klíč | 45 530 Kč |
| TSS 160 M/K5 | 1600 | 600 | 435 | 1560 | 560 | 345 | 235 | 301 | I BT | na klíč | 46 124 Kč |
| TSS 160 ME | 1600 | 600 | 435 | 1560 | 560 | 345 | 235 | 301 | I BT | elektronický | 51 470 Kč |
| TSS 160 ME/K3 | 1600 | 600 | 435 | 1560 | 560 | 345 | 235 | 301 | I BT | elektronický | 52 064 Kč |
| TSS 160 ME/K5 | 1600 | 600 | 435 | 1560 | 560 | 345 | 235 | 301 | I BT | elektronický | 52 460 Kč |
| TSS 160 MLG | 1600 | 600 | 435 | 1560 | 560 | 345 | 235 | 301 | I BT | mechanický kombinační zámek (MC) a na klíč | 49 490 Kč |
| TSS 160 MLG/K3 | 1600 | 600 | 435 | 1560 | 560 | 345 | 235 | 301 | I BT | 51 470 Kč | |
| TSS 160 MLG/K5 | 1600 | 600 | 435 | 1560 | 560 | 345 | 235 | 301 | I BT | 52 460 Kč | |
| TSS 170 M | 1700 | 1160 | 453 | 1560 | 1090 | 363 | 400 | 587 | I BT | na klíč | 61 370 Kč |
| TSS 170 ME | 1700 | 1160 | 453 | 1560 | 1090 | 363 | 400 | 587 | I BT | elektronický a na klíč | 72 359 Kč |
| TSS 170 ME/K | 1700 | 1160 | 453 | 1560 | 1090 | 363 | 405 | 590 | I BT | elektronický | 74 240 Kč |
| TSS 170 MLG | 1700 | 1160 | 453 | 1560 | 1090 | 363 | 400 | 587 | I BT | mechanický kombinační zámek (MC) | 63 350 Kč |
| TSS 90 M | 900 | 600 | 435 | 860 | 560 | 345 | 145 | 166 | I BT | na klíč | 29 294 Kč |
| TSS 90 ME | 900 | 600 | 435 | 860 | 560 | 345 | 145 | 166 | I BT | elektronický | 35 234 Kč |
| TSS 90 MLG | 900 | 600 | 435 | 860 | 560 | 345 | 145 | 166 | I BT | mechanický kombinační zámek (MC) a na klíč | 34 640 Kč |
Certifikáty, návody, přílohy
Ceny dopravy
Doprava pro jednotlivé produkty se může lišit podle váhy, rozměrů či jiných aspektů zboží. Pro tento produkt je dostupná doprava dle následující tabulky. Pokud však přidáte do košíku i další produkty, může se doprava následně lišit.
| Osobní odběr Praha Bělohorská 9 | 0 Kč |
|---|---|
| Osobní odběr Jamnická 223 Frýdek-Místek, Staré Město | 0 Kč |
| Gebrüder Weiss paletová doprava (do 150kg), SLEVA 50% | 755 Kč |
| Gebrüder Weiss (do 170kg), doručení s pomocí, AKČNÍ CENA | 1 790 Kč |
Stavy skladů
| Centrální sklad | 4-6 týdnů |
|---|---|
| Showroom Praha, ul. Bělohorská | Není skladem |
| Showroom Frýdek-Místek, ul. Jamnická | Není skladem |
-20%
















