Nábytkový sejf ZSL 17 LG
Fotografie se může lišit podle vybraného rozměru a zámku.
6 890 Kč včetně DPH
5 694 Kč bez DPH
Možnosti trezoru, příslušenství, poptávka
Servis a zaškolení
Je samozřejmostí, že našim zákazníkům poskytujeme plný záruční i pozáruční servis. Taktéž Vás rádi naučíme zacházet s Vašim trezorem.
K trezoru Vám zajistíme
| Vnější rozměry (mm) | Vnitřní rozměry (mm) | Hmotnost (kg) | Objem (l) | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| V | Š | H | V | Š | H | ||
| 170 | 315 | 250 | 165 | 310 | 196 | 10 | 10 |
Popis
Nábytkový sejf ZSL 17 LG
CERTIFIKACE
bezpečnostní třída S1 dle ČSN EN 1143-1
odolnost 15 RU dle ČSN EN 1143-1 a zámek s vysokou bezpečností dle ČSN EN 1300
(podmínka pro uložení zbraní a střeliva)
Zámek
- mechanický kombinační trezorový zámek značky Sargent&Greenleaf
- číselná růžice vyrobena z tlakové litiny bez jakýchkoli plastových komponent
- zámek má vlastní certifikaci do třídy A dle EN 1300
Výbava
- vzhledem k malým rozměrům je sejf bez vnitřní výbavy
Kotevní otvory
- v zadní stěně pro kotvení ke zdi 2 otvory o průměru 11 mm
- ve dně pro kotvení k podlaze 4 otvory o průměru 11 mm
Základním barevným provedením jegranit.
Doplňkové informace
- úhel otevření dveří 90 - 95°
- dolní hrana dveří 2 cm nad podložkou
Parametry
| Certifikát | bezpečnostní třída S1 (ČSN EN 14450) |
|---|---|
| Odporové jednotky (RU) | 15/15 |
| Hotovost do | 80000 Kč |
| Výška | 170 mm |
| Šířka | 315 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Vnitřní rozměry | 165x310x196 (VxŠxH) mm |
| Hmotnost | 10 Kg |
| Použití | zbraně,cennosti,dokumenty,hotovost |
| Zámek | mechanický kombinační zámek (MC) |
| Police | 0 Ks |
| Barva | granit |
| Objem | 10 l |
| Úložná hodnota do | 80000 Kč |
Varianty produktu
| Model | Vnější rozměry (mm) | Vnitřní rozměry (mm) | Váha (kg) | Objem (l) | Certifikace | Zámek | Cena s DPH | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| v | š | h | v | š | h | ||||||
| ZSL 100 M | 1000 | 435 | 360 | 995 | 430 | 306 | 55 | 131 | S1 | na klíč | 14 590 Kč |
| ZSL 100 ME | 1000 | 435 | 360 | 995 | 430 | 306 | 55 | 131 | S1 | elektronický | 18 590 Kč |
| ZSL 120 M | 1200 | 550 | 435 | 1195 | 545 | 381 | 81 | 248 | S1 | na klíč | 18 590 Kč |
| ZSL 120 ME | 1200 | 550 | 435 | 1195 | 545 | 381 | 81 | 248 | S1 | elektronický | 22 790 Kč |
| ZSL 17 LG | 170 | 315 | 250 | 165 | 310 | 196 | 10 | 10 | S1 | mechanický kombinační zámek (MC) | 6 890 Kč |
| ZSL 17 M | 170 | 315 | 250 | 165 | 310 | 196 | 10 | 10 | S1 | na klíč | 4 390 Kč |
| ZSL 20 ME | 200 | 352 | 200 | 185 | 345 | 135 | 10 | 10 | S1 | elektronický | 7 990 Kč |
| ZSL 28 M | 287 | 435 | 360 | 282 | 430 | 306 | 20 | 37 | S1 | na klíč | 6 390 Kč |
| ZSL 28 ME | 287 | 435 | 360 | 282 | 430 | 306 | 20 | 37 | S1 | elektronický | 9 290 Kč |
| ZSL 43 M | 435 | 435 | 360 | 430 | 430 | 306 | 29 | 56 | S1 | na klíč | 7 790 Kč |
| ZSL 43 ME | 435 | 435 | 360 | 430 | 430 | 306 | 29 | 56 | S1 | elektronický | 10 990 Kč |
| ZSL 65 M | 652 | 435 | 360 | 647 | 430 | 306 | 44 | 85 | S1 | na klíč | 11 390 Kč |
| ZSL 65 ME | 652 | 435 | 360 | 647 | 430 | 306 | 44 | 85 | S1 | elektronický | 14 890 Kč |
Certifikáty, návody, přílohy
Ceny dopravy
Doprava pro jednotlivé produkty se může lišit podle váhy, rozměrů či jiných aspektů zboží. Pro tento produkt je dostupná doprava dle následující tabulky. Pokud však přidáte do košíku i další produkty, může se doprava následně lišit.
| Osobní odběr Praha Bělohorská 9 | 0 Kč |
|---|---|
| Osobní odběr Jamnická 223 Frýdek-Místek, Staré Město | 0 Kč |
| Doručení na adresu dopravcem DPD (do 30kg), AKČNÍ CENA | 99 Kč |
Stavy skladů
| Centrální sklad | Skladem, ihned k odeslání |
|---|---|
| Showroom Praha, ul. Bělohorská | K odběru do 48 hodin |
| Showroom Frýdek-Místek, ul. Jamnická | Skladem, ihned k odběru 1 ks |
-20%
-20%
-10%
















